Prezydent Elekt Andrzej Duda

Ostatni sondaż exit poll przeprowadzonego przez pracownię Ipsos wskazuje,że Polacy wybrali w niedzielę nowego prezydenta. Andrzej Duda dostał 52 proc. głosów, zaś urzędujący prezydent Bronisław Komorowski otrzymał 48 proc. głosów.

DSCF2330

W Słupsku frekwencja na godzinę17 w krajowych lokalach wyborczych wynosiła 40,51proc, w województwie pomorskim 41,66 proc, zaś w samym Słupsku 39,44 proc. W województwie pomorskim prezydenta Komorowskiego poparło 57proc.

_DSC2699-001

DSCF2143
Prezydent elekt owacyjnie witany oklaskami podziękował za piękne przywitanie, za złożone gratulacje prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, szefowej swojego sztabu wyborczego Beacie Szydło, załodze Duda busa i swojej rodzinie: żonie i córce za wsparcie w trudnych i ciężkich chwilach kampanii wyborczej, ale przede wszystkim podziękował Polakom, za to, że poszli do wyborów i oddali głos. Dziękuję tym, którzy zaufali mi i oddali na mnie głosy. Szanowni Państwo jestem ogromnie wdzięczny. Głęboko wierzę w to , że jesteśmy w naszym kraju w stanie odbudować wspólnotę, jestem przeświadczony, że możemy być razem, że razem możemy naprawiać kraj -powiedział Andrzej Duda.

Fot. Bartosz Arszyński  na zdjęciu praca Obwodowej Komisji Wyborczej w Słupsku nr 21 i 37

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *