Światełko w tunelu

Dzisiaj rano prze sesją Rady Miejskiej prezydent Robert Biedroń zwołał krótki briefing, na którym poinformował media, że słupskim prawnikom zajmującym się aquaparkiem udało się odroczyć wykonanie wyroku zapłaty Termochemowi 24 ml złotych. Sąd okręgowy w Gdańsku postanowił wstrzymać w całości wykonanie wyroku sądu polubownego.

To dobra decyzja dla miasta, bo jeśli chodzi o skalę, to ten wyrok był dla miasta dużym zaskoczeniem- powiedział prezydent. Potwierdza to mecenas Szymon Koterba, którego kancelaria prowadzi ta sprawę.

DSCF3009-001

Zdecydowano się na zaskarżenie wyroku sądu polubownego, z którym Słupsk się nie zgadza do sądu powszechnego. Pozwala to mieć nadzieje na normalny sprawiedliwy proces w tej sprawie. Już wcześniej mec. Alicja Podruczna z tej kancelarii podkreślała na spotkaniu ze Słupszczanami niejasne orzeczenie sentencji wyroku w sprawie zapłaty 24 milionów złotych.

Daje to szansę, że możemy poważać ten wyrok, podważać jego egzekucję. To dowodzi,że nasi prawnicy są skuteczni. Jedynym mankamentem w tej sprawie jest fakt, że od kwoty 24milionów każdego dnia rosną odsetki – powiedział Robert Biedroń

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *