X Jubileusz MKS Cieśliki

W dniach 12-14 czerwca 2015 w Ustce odbył się X Zjazd Międzyszkolnego Klubu Szkolnego Cieśliki Słupsk. W latach swojej świetności „MKS Cieśliki” byli najbardziej rozpoznawalnym klubem piłki nożnej w kategorii juniorów. W Ustce świętowali również 55 rocznicę powstania Szkółki Piłkarskiej.

Gościem honorowym jubileuszowego zjazdu był Dariusz Michalczewski – były mistrz świata zawodowców w 3 kategoriach bokserskich wagi półciężkiej. Sławny pięściarz otrzymał koszulkę i czapeczkę „MKS Cieśliki” a także grawerton upamiętniający przyjęcie go do tej znamienitej drużyny. Mistrz barwnie opowiadał o okresie zamieszkiwania w Słupsku i walkach w barwach „Czarnych” a także wiele interesujących szczegółów z jego bogatej kariery zawodowej. Sławny Tiger na pamiątkę spotkania rozdał swoim nowym przyjaciołom koszulki, rękawice – miniaturki i książkę pt. „Tiger to ja”.

DSC_7811
Cieśliki wypłynęli w morze statkiem Dragon a wieczorem Daniel Odija przedstawił muzyczny wieczór wspomnień. Były to teledyski zespołów m.in. Czerwone Gitary, Trubadurzy, Breakout, Skaldowie a także Janusza Laskowskiego i Maryli Rodowicz.
Wszyscy uczestnicy  otrzymali pamiątkowe złote medale.

DSC_7376-001
Zjazdowi słupskich Cieślików towarzyszyło duże zainteresowanie dziennikarzy telewizji, prasy i radia.
W X zjeździe uczestniczyło 49 zawodników. Przyjechali m.in. z Gdyni, Szczecina, Gdańska, USA i Niemiec.  Zbigniew Bielecki

Fot. Jan  Maziejuk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *