Celebryci przyjadą do Ustki

W czwartek rozpoczną się w Ustce kolejne rozgrywki piłki nożnej na plaży zwanej beach soccerem.  Jak co roku w imprezie prócz znanych zawodników zobaczymy celebrytów z pierwszych stron gazet. Swój pobyt zapowiedziała min Natalia Siwiec i Weronika Marczuk. U boku pięknych kobiet pojawią się także znani piłkarze: Tomasz Frankowski, Mirosław Szymkowiak, Jerzy Dudek, Marcin Żewłakow, Kamil Ksowski, i Bartosz Bosacki. Będzie co oglądać. Pokazowy mecz rozpocznie się w niedzielę o 13, wtedy zmierzą się znani piłkarze z aktorami i celebrytami zapowiedział – Daniel Kaniewski współorganizator usteckiego beach soccera.

beach soccer (2)

W podwójnej roli wystąpi Marcin Piotrowski czyli raper Liber, bo przewidziany jest w niedzielę krótki recital tego wykonawcy, a także zagra z aktorami przeciwko byłym kadrowiczom.
W reprezentacji aktorów znajdziemy znane i lubiane twarze: Jarosław Jakimowicz, Rafał Maserak, Marcin Mroczek i Rafał Mroczek, Klaudiusz Sevkovic, Przemysław Cypryański, Marcin Piotrowski, czyli Liber.

beach soccer (1)

Fot.FB

Gwiazdy spędzą w Ustce cały weekend, będzie można je zobaczyć spacerujące w pięknym słońcu na usteckiej promenadzie i w mieście. Pogoda ma dopisać. Będzie mnóstwo wrażeń.

W Ustce trwają przygotowania do meczu. Wyrównywane jest podłoże plaży, pracują spychacze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *