Griffons! będą jedli trawę

Oto kompletny zespół który reprezentował będzie nasze barwy w sezonie 2015! Niestety wielu zawodników nie mogło wystąpić w inaugurującym sezon meczu w Poznaniu. Jednak jak mówią trenerzy „ nie będziemy płakać nad tym co się stało, mecz w poznaniu pokazał że mamy dobry zespół, nawet bez wielu graczy i wąskim składzie może walczyć z liderem”

IMG_4892

Przez ostatnie kilka miesięcy nieustannie przygotowywaliśmy się do tego sezonu i nie zamierzamy być chłopcami do bicia. Bydgoszcz również przegrała w starciu z Patriotami Poznań, co niejako stawia nas i zespół z kujawsko – pomorskiego na równi. My w ostatnim meczu nie graliśmy w komplecie a jednak walczyliśmy o zwycięstwo. Z tego co mówili koledzy z drużyny, pierwszy raz od awansu do II ligi wyszliśmy na prowadzenie w meczu ligowym. Mnie to nie cieszy, bo liczy się to, kto wygrywa mecz po ostatnim gwizdku sędziego jednak traktuje to jako zapowiedź naszej lepszej gry w następnych meczach. Jesteśmy gotowi by wygrywać, 19 lipca o godzinie 15:00 gramy u siebie, na pięknym stadionie 650-lecia i liczy się tylko zwycięstwo – Paweł Chlebny, Griffons Słupsk

IMG_4885

 

Jest to jeden z powodów dla których warto przyjść na niedzielny mecz, będzie dużo twardej gry i nasza pierwsza w tym sezonie wygrana!

Skład Griffons składa się obecnie z 30 zawodników. Największa część to zawodnicy którzy dopiero zaczynają grać w futbol amerykański – 14, kolejną częścią są zawodnicy którzy grali w sezonie 2014 i kontynuują swoją przygodę z futbolem w sezonie 2015 – 8 osób. Średni staż tych osób w futbolu amerykańskim to 1,3 sezonu.

IMG_4984-001

 

Fot. Patrycja Mikulska

Kolejna grupa osób jest zdecydowanie najciekawsza, to osoby które reprezentują Słupsk w tegorocznych rozgrywkach, a wcześniej grały w innych klubach. Na czele stoi przedstawiany już Państwu Amerykanin Gavin Campbell. Do tego grona dołączyli jeszcze Biernat Michał, Osendowski Krzysztof, Popek Daniel, Sawicki Jakub, Chlebny Paweł. W sumie 6 osób. Po doliczeniu tych osób średnia ta podnosi się do niespełna 2 sezonów.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *