Modelka zawita do Słupska

Joanna Krupa – znana modelka, aktorka i aktywistka walcząca o prawa zwierząt zagości w Słupsku 17 bm. Modelka przyjedzie na zaproszenie prezydenta i organizacji pozarządowych a będzie upominała się o prawa i ochronę zwierząt. W planie wizyty są odwiedziny schroniska dla zwierząt przy ulicy Portowej w Słupsku, konferencja prasowa z mediami oraz spacer spod ratusza pod Basztę Czarownic, gdzie odbędzie się piknik rodzinny.

Joanna Krupa

Na stronie miasta Słupska czytamy:

Zapraszamy 17 sierpnia 2015 roku na spotkanie z Joanną Krupą, modelką, aktorką, aktywistką walczącą o prawa zwierząt, która przyjedzie do Słupska, aby m.in. spotkać się z lokalnymi organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz zwierząt, odwiedzić słupskie schronisko, a także wziąć udział w spotkaniu z mieszkańcami miasta, na którym będzie rozmawiać o uwrażliwianiu na los zwierząt i tworzeniu środowiska przyjaznego ludziom i zwierzętom. Przypominamy również o cotygodniowej konferencji, która odbędzie się tego dnia o godzinie 12 w słupskim schronisku przy ul. Portowej 11, na którą również uprzejmie zapraszam. 

Program pobytu Joanny Krupy w Słupsku: 10:00 – spotkanie z lokalnymi organizacjami działającymi na rzecz zwierząt – Urząd Miejski w Słupsku, s.110 11:00 – spotkanie z wolontariuszami i zwiedzanie schroniska dla zwierząt, ul. Portowa 11 12:00 – konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Słupska i Joanny Krupy (w tym także sprawy bieżące) 14:00 – spacer mieszkańców miasta ze zwierzętami spod słupskiego ratusza pod Basztę Czarownic 14:30 – spotkanie “piknikowe” z mieszkańcami miasta pod Basztą Czarownic.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *