Jubileusz Niećpa 2015, Kamil Bednarek

Słupski festiwal NIEĆPA 2015 obchodził 10 jubileusz. Festiwal organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA, gościem specjalnym był charyzmatyczny wokalista młodego pokolenia, ulubieniec młodzieży, popularyzator muzyki Reggae  w Polsce Kamil Bednarek.

_DSC8140-001

Widownia słupskiej Gryfii pękała w szwach, niemal wszystkie miejsca na widowni i pod sceną zajęte przez tańczącą młodzież. Pojawienie się Kamila na scenę wywołało istną histerię i szał radości na parkiecie. Momentalnie nawiązał on kontakt ze Słupską publicznością, przywitał się słowami „Witajcie Słupsk”, taniec muzyka i energia biła ze sceny, kiedy Kamil śpiewał swoje największe przeboje. Publiczność śpiewała wiwat szacunek hip hip – hura, wiwat muzyka, wiwat Słupsk.

_DSC8155

To było istne szaleństwo. Kamil Bednarek jest wokalistą bardzo popularnym, jego koncerty to fantastyczne widowisko i piękna, pełna energii muzyka, muzyka płynąca z duszy, serca muzyka.

_DSC8206

Dodatkowym atutem była sekcja dęta złożona z saksofonu, puzonu i trąbki, która dopełniała brzmienia i fantastyczny gitarzysta grający piękne, rockowe unisona. Szczególnie słychać było to w utworze „Cisza” kiedy muzyk mówił o przyjaźni, o tym co w życiu jest najbardziej cenne, że warto mieć swojego przyjaciela, że w życiu bywa różnie, ale nie warto sięgać po narkotyki, dopalacze.

_DSC8380-001

Fot.Bartosz Arszyński

Odrzućcie to świństwo nawoływał ze sceny.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *