Koncert na Inaugurację Roku Kulturalnego 2015/2016 w DK wUstce

14 października o 18.00 w usteckim Domu Kultury nastąpi Inauguracja Roku Kulturalnego 2015/16, Organizatorzy zadbali by było to spotkanie z artystami niebanalnymi. W tym roku będzie to koncert lidera zespołu Raz Dwa Trzy, Adama Nowaka i Akustyk Amigos.

????????????????????????????????????

Adam Nowak to lider zespołu Raz Dwa Trzy. W tym projekcie muzycznym wspierany jest przez doskonałych instrumentalistów: Jarka Trelińskiego (gitara), Tomka Nowaka (trabka) i Karima Martusewicza – basistę zespołu Voo Voo. Panowie grają kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko. Pojawia się też Młynarski, Grechuta, czy Herbert. W programie znajdują się też utwory z repertuaru Raz Dwa Trzy, jednak w innej aranżacji. Muzycy pracują nad nowym, własnym repertuarem, przez co na koncercie można się spodziewać jakiejś premiery. Muzycy tak mówią o sobie

nowak4

Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec 2013 r. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy, również artystycznie. W związku z tym postanowiliśmy przenieść te miłe doznania na scenę. Projekt jest jeszcze w fazie kształtowania się, dlatego na każdym koncercie można spodziewać się wielu niespodzianek, łączących wspólne doświadczenia artystów. Koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego spotkania z publicznością, którą prosimy by była przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń– tak mówią o sobie muzycy z Akustyk Amigos.

Bilety 35 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *