Nowa Dyrektor Zarządzania Funduszami

Na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono nową dyrektor wydziału Zarządzania Funduszami panią Justynę Plutę. Jest to wynik jak zapowiedziała prezydent Danilecka – Wojewódzka awansu pionowego wewnątrz ratusza, bo urzędniczka jak sama o sobie powiedziała przeszła wszystkie szczeble wtajemniczenia zawodowego. W ratuszu pracuje od 10 lat i dobrze zna struktury funkcjonujące w tej instytucji. Wspólnie pracowała wydziale Iwestycji i Rozwoju z obecnym wiceburmistrzem Ustki, Bartoszem Gwoźdź – Sproketowskim, dawnym dyrektorem tego wydziału.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obecnie pani Justyna tworzy nowy wydział Zarządzania Funduszami. Jej kompetencje , doświadczenie, obecność w ratuszu przy przygotowywaniu różnych projektów, także unijnych sprawiają, że prezydent Marek Biernacki, któremu bezpośrednio podlega zaproponował, aby objęła to stanowisko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA _ Pracuję od 205 roku w ratuszu, przeszłam wszystkie prawie stanowiska od referenta, od 2008 roku pracowałam na stanowisku kierownika referatu pozyskiwania funduszy no i obecnie awansowałam na stanowisko dyrektora Zarządzania Funduszami. Wchodzimy w nową perspektywę finansową 2014 – 2020 jest to trzecia perspektywa i o wiele trudniejsza niż dotychczas, ze względu na zwiększenie roli lidera w projektach unijnych. Obowiązuje model scentralizowany, który nakłada na lidera dodatkowe obowiązki związane z rozliczaniem środków, odpowiedzialnością finansową za partnerów. Teraz pracujemy nad dwoma głównymi projektami modelem zarządzania wszystkimi funduszami oraz modelem zarządzania Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Słupska – powiedziała Justyna Pluta dyrektor Zarządzania Funduszami. Nowa Pani dyrektor jest mężatką ma dwójkę dzieci.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *