Słupska strefa relaksu

Na dziedzińcu słupskiego ratusza powstało miejsce do wypoczynku, strefa relaksu, gdzie można przyjść usiąść odpocząć od miejskiego zgiełku. Dziedziniec słupskiego ratusza będzie udostępniony dla mieszkańców i turystów przez całe wakacje do godzin wieczornych. W strefie relaksu obowiązuje całkowity zakaz palenia i picia alkoholu.

P7118316-696x522

Doniczki z kwiatami, kolorowe ławki, stoliki wykonane z palet, leżaki oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu – to jedne z udogodnień, jakie pojawiły się na ratuszowym dziedzińcu. Miejsce, które jeszcze kilka dni temu świeciło pustkami ma teraz być miejscem spotkań mieszkańców. Ma to być również przestrzeń pełna aktywności – wylicza wiceprezydent Słupska, Krystyna Danilecka-Wojewódzka:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. Karolina Chalecka

W środy będziemy ćwiczyć Zumbę, w piątki grać w gry planszowe, w sobotę zapraszamy na słupską scenę muzyczną, a w niedzielę zajęcia fitness. Będą także seanse filmowe. Poza tym strefa otwarta jest codziennie, każdy może tutaj przyjść – wyjaśnia wiceprezydent Słupska.

„Projekt Dziedziniec” – bo tak roboczo nazywane jest słupskie przedsięwzięcie już w chwili otwarcia wzbudził zainteresowanie przechodniów:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *