Słupscy policjanci na celowniku Uwagi

Brutalne pobicie w centrum słupska młodego chłopaka przez jak twierdzą świadkowie dwóch nieumundurowanych policjantów znalazło swój temat w opiniotwórczym programie interwencyjno – śledczym UWAGA. 26 września przy pomniku Sienkiewicza w Słupsku, o godzinie 20. świadkowie zdarzenia w świetle rejestrujących na żywo kamer dziennikarzy TVN, relacjonowali przebieg bójki i sposób interwencji wezwanego na miejsce zdarzenia patrolu policyjnego. Przyjazd dziennikarzy Uwagi zgromadził około dwustu mieszkańców Słupska. Specjalnie dla nich i widzów TVN został upubliczniony film nagrany komórką przez jednego ze świadków.

img_9636-001

Padały ostre słowa pod adresem słupskiej policji. Szkoda że na spotkaniu z dziennikarzami Uwagi zabrakło przedstawicieli Miejskiej Komendy. Śledztwo w sprawie pobicia toczy się w prokuraturze rejonowej w Miastku.

img_9612-001

img_9623

Fot. Zbigniew Bielecki

Oprócz tego swoje własne postępowanie prowadzi policja, która chce wyjaśnić, czy na pewno policjanci odpowiadają za pobicie chłopaka, oraz czy zachowanie umundurowanych policjantów, którzy przyjechali na interwencję, było właściwe.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *