Akcja „Napełnij miseczkę”

Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zorganizowali Akcję „Napełnij miseczkę”. W jej ramach słupscy licealiści zainicjowali zbiórkę karmy, którą następnie przekazali miejscowemu Schronisku dla Zwierząt. „Napełnij miseczkę” – jest jedną z wielu cyklicznie zaplanowanych akcji, jakie zamierza realizować młodzież ZSI w Słupsku w bieżącym roku szkolnym. Działania te mają na celu niesienie pomocy zwierzętom przebywającym w słupskim schronisku.

14

2-001

Chciałbym, żeby nasze działanie potraktowano jako zachętę – mówi inicjator akcji „Napełnij miseczkę”, Krzysztof Straszak, nauczyciel w Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym przy ZSI w Słupsku. – Każdy może przyjść do schroniska i zostawić jedzenie dla bezdomnych zwierząt. Chwała tym, którzy to robią.

7 1-001

Fot.Daniel Stawski

Serdecznie zapraszamy szkoły ze Słupska i okolic do włączenia się w podobne działania. Wyjście do schroniska to nieoceniona lekcja empatii oraz szacunku należnego wszystkim braciom mniejszym, nie tylko tym, którzy cieszą się miłością swego opiekuna, ale przede wszystkim tym, którzy tej miłości potrzebują.

Info .Daniel Stawski

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *