Ponad kilogram narkotyków w mieszkaniu

Kara 10 lat więzienia grozi 31-letniemu słupszczaninowi. Funkcjonariusze policji znaleźli w jego mieszkaniu ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna miał blisko kilogram amfetaminy oraz po kilkadziesiąt gram haszyszu i marihuany. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Fot. KMP Słupsk

Działania kryminalnych z Komisariatu I w Słupsku doprowadziły do ustaleń, z których wynikało, że na jednym z osiedli mieszka 31- latek, który może mieć związek z przestępczością narkotykową. Sygnał wymagał szybkiego sprawdzenia dlatego natychmiast śledczy podjęli decyzje o realizacji. Podczas legitymowania słupszczanina w chwili gdy opuszczał swoje mieszkanie okazało się że 31 -latek ma przy sobie kilka porcji amfetaminy. Dalsze czynności w tej sprawie , w tym przeszukania mieszkania mężczyzny doprowadziło do zabezpieczenia kolejnych ilości narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego policjanci znaleźli zafoliowaną kulę amfetaminy o wadze ponad 1 kg, 20 gramów haszyszu, 50m gramów marihuany oraz 200 przygotowanych już do sprzedaży porcji dilerskich.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. W tej chwili policjanci będą ustalać pochodzenie zabezpieczonych substancji oraz kto mógł być ich odbiorcą. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania osób.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *