Bazarek natury w Krępie

Już jutro kolejna edycja Bazarku Natury. Na wiejskim targowisku w Krępie można zaopatrzyć się w naturalne produkty i rękodzieło.

fot. Centrum Kultury Gminy Słupsk

Każdy, kto lubi odkrywać nowe, a przede wszystkim zdrowe, naturalne i ekologiczne smaki wprost od producenta, koniecznie powinien odwiedzić w sobotę 6 lipca o godz. 10 Bazarek Natury w Krępie Słupskiej.

Na Bazarku Natury klienci będą mieli możliwość nabycia: świeżych warzyw, serów, wędzonych ryby, naturalnych wędliny, wiejskiego pieczywa, pysznych przetworów wykonanych z naturalnych produktów oraz wiele innych. Wszystkie te i inne produkty odwiedzający Bazarek będą mogli zakupić u starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość swoich produktów. Będzie to też okazja do spotkań i rozmów o sposobach uprawy, jakości jedzenia i nie tylko.

Z Bazarku cieszą się mieszkańcy, którzy, oprócz zakupu ekologicznej żywności z pierwszej ręki będą mogli także podyskutować o sposobach uprawy, jakości jedzenia i zdrowym odżywianiu.

Ekologiczna i naturalna żywność, uprawiana i wyhodowana w okolicach Słupska i sprzedawana bezpośrednio przez producenta – w tych kilku słowach mieści się idea działającego w Krępie Bazarku Natury.

Trend mikro- i minitargów jest w Polsce coraz popularniejszy. Organizatorzy postanowili do niego nawiązać i obiecują, że kolejne Bazarki w Krępie będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *