Nowa książka słupskiej pisarki

Cena złudzeń – to tytuł najnowszej powieści słupszczanki Agaty Marzec. Książka właśnie ujrzała światło dzienne.

fot. archiwum Agaty Marzec

W Słupsku Agaty Marzec przedstawiać chyba nie trzeba nikomu. Od lat znana była jako rzeczniczka Czarnych, a także propagatorka sportowego trybu  życia oraz nauczycielka. Zajmuje także zaszczytne miejsce w świecie polskiej literatury współczesnej. Właśnie trafiła do sprzedaży najnowsza książka słupszczanki.

O „Cenie złudzeń” napisała dr hab. Bernadetta Żynis, z Akademii Pomorskiej. – Koleje życia, lęki i pragnienia, miłość, oddanie i poświęcenie nie omijają nikogo z tych, których powołano do istnienia na kartach książki. Splot egzystencjalnych zagadek i metafizycznej tajemnicy jest oczywistością dla każdej myślącej i czującej istoty. Agata Marzec opowiada o tym z właściwą sobie maestrią języka, z głęboką erudycją, wysoką kulturą, pisarską swobodą i polonistyczną elokwencją  – czytamy w recenzji.

– Chciałabym poprzez przekazy medialne zaprosić przedstawicieli mediów oraz słupszczan na pierwsze spotkanie autorskie, które odbędzie się 28 lipca (niedziela) o 16.00 na ul. Nowobramskiej. Poprowadzi je dr hab. Bernadetta Żynis z Akademii Pomorskiej – mówi autorka.

 

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/604479223412136/?active_tab=about

Jednym z patronów medialnych i organizatorem spotkania jest SOK.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *