Podczas awantury zaatakowała nożem

Słupscy policjanci zatrzymali sprawczynię ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło na terenie Słupska w sobotę nad ranem. 25-letnia kobieta usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dziś sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu w wymiarze jednego miesiąca. Kobiecie grozi kara co najmniej 3 lat więzienia.

fot. www.policja.pl

W niedzielę po godz. 3.00 nad ranem policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie Słupska. 25-letnia kobieta podczas awantury zaatakowała niebezpiecznym narzędziem 28-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, a kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Od początku tą sprawą zajmowali się kryminalni ze Słupska. Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci natychmiast pojechali na miejsce, które zostało zabezpieczone. W mieszkaniu mundurowi znaleźli przedmiot, który mógł służyć do popełnienia przestępstwa, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Kryminalni ustalili przebieg zdarzenia, z którego wynika, że w mieszkaniu doszło do awantury, w której trakcie kobieta ugodziła nożem mężczyznę.

Policjanci zatrzymali 25-letnią mieszkankę Słupska. Kobieta została już przesłuchana, usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dziś sąd zdecydował o tymczasowym areszcie. Za przestępstwo, o które podejrzana jest 25-latka grozi kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *