Pochwal się zielonym balkonem lub ogródkiem

Pokaż swoje zielone okno, balkon lub ogródek podwórkowy” – to najnowszy konkurs ogłoszony przez słupski magistrat. W ten sposób urzędnicy chcą zachęcić słupszczan, aby zadbali o swoje najbliższe otoczenie.

Jak podają urzędnicy, aby docenić zaangażowanie mieszkańców w upiększanie swojego otoczenia, uczestnicy akcji nagrodzeni będą upominkami w postaci roślin doniczkowych, sadzonek oraz akcesoriów ogrodniczych. Organizatorzy podkreślają, że nie chodzi tu o konkursową rywalizację, a pochwalenie się swoim zadbanym najbliższym otoczeniem.

Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić krótki formularz zawierający imię, nazwisko i adres właściciela obiektu oraz numer telefonu i krótki opis miejsca. Zdjęcie zieleńców są mile widziane. Zgłoszenia pisemne przyjmowane są w Wydziale Zarządzania Funduszami w Małym Ratuszu, w pokoju. 204. Można je także przesłać drogą elektroniczną na adres rewitalizacja@um.slupsk.pl do 20 września. Szczegóły, formularz oraz regulamin dostępne są na stronie www.slupsk.pl w zakładce Rewitalizacja.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *