Śniadanie z Radiem ZET w Słupsku

Rusza „Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” po Polsce. W poniedziałek, 9 września, wspólne śniadanie z dziennikarzami stacji będą mogli zjeść mieszkańcy Słupska.

Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz spotkać się i porozmawiać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź w poniedziałek na skwer przy I Love Słupsk.

Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 7.30-12.00 będzie serwował dobrze znany z anteny Radia ZET – Kamil Nosel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. W menu m.in. klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym z pieczywem.

Będzie to też okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach i radiozet.pl.

„Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” odwiedzi dziesięć lokalizacji. O szczegółach akcji można przeczytać https://konkursy.radiozet.pl/Wielka-Trasa-Sniadaniowa-Radia-ZET-i-Sokolowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *