Mistrzyni judo ze Słupska

Katarzyna Znamirowska zawodniczka TS Judo Gryf Słupsk została V-ce Mistrzynią Polski młodziczek w judo w kategorii +70kg. To na razie największy sukces młodej wojowniczki ze Słupska.
Mistrzostwa odbyły się 19.10.2019 w Jastrzębiu Zdrój, gdzie zjawili się najlepsi judocy Polski z rocznika 2004-05.
Rewelacyjną formę zaprezentowała Kasia Znamirowska, która stoczyła 4 pojedynki ( 3 wygrane przed czasem i jedna porażka) i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski młodziczek.
Kasia to jeszcze bardzo młoda judoczka( rocznik 2005),która od kilku lat osiągała znaczące sukcesy sportowe w kategorii dzieci .Był to jej debiut w tak poważnym turnieju w grupie młodziczek i od razu zakończony sukcesem. Judoczka z Gryfa jest ona bardzo ambitną i pracowitą sportsmenką i z pewnością w kolejnych startach potwierdzi swój ogromny talent. Katarzyna Znamirowska jest uczennicą 1 klasy o profilu technik-analityk w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.
W Mistrzostwach startowali również chłopcy. Olgierd Kulwas ( 50 kg) oraz Andrzej Heimrat ( 60 kg) zakończyli swój start na walkach eliminacyjnych .Zebrali cenne doświadczenia i była to dla nich doskonała lekcja judo.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *