Poszukiwani świadkowie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poszukują świadków wykroczenia polegającego na spowodowaniu zagrożenia w ruchu drogowym. Do groźnego zdarzenia doszło w minioną niedzielę na drodze krajowej nr 6 pomiędzy Sycewicami, a Reblinem. Świadkowie tej sytuacji proszeni są o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

W niedzielę, 13 października 2019 roku około godziny 10.40 na DK6 pomiędzy miejscowościami Sycewice i Reblino doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał kierujący pojazdem volkswagen. Jadący w kierunku Słupska mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo, a następnie jego pojazd dachował. Na miejscu pracowali policjanci słupskiej drogówki, którzy ustalili, że istnieje uzasadnione podejrzenie, iż do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowego wyprzedzania jadącego z przeciwka pojazdu BMW, który odjechał w kierunku Sławna.

Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupku przy ul. 3 Maja 1 lub pod numerami telefonów: (0-59) 848-03-43, (0-59) 842-64-88.

Jednocześnie policjanci apelują o ostrożność i rozsądek na drodze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *