Ważna informacja dla miłośników kultury i historii

Uwaga w najbliższych dniach zmienią sie godziny pracy słupskiego muzeum. W środę 30 października Zamek Książąt Pomorskich i Młyn Zamkowy
będą nieczynne. W tym dniu działa za to Biały Spichlerz.

1 listopada muzeum będzie nieczynne. Od 2 listopada do 30 kwietnia zmianie ulegają godziny otwarcia muzeum:

czwartek-niedziela: 10:00-16:00 (Ostatnie wejście o godzinie 15:00)

poniedziałek-wtorek: nieczynne

środa: 12:00-16:00 (Ostatnie wejście o godzinie 15:00)
W środy udostępnione do zwiedzania w Zamku i Młynie wystawy stałe. (Wystawy czasowe dodatkowo płatne.) W Białym Spichlerzu udostępnione do zwiedzania wystawy na piętrach III, IV i V oraz magazyny ekspozycyjne i kąciki edukacyjne. (Wystawa stała „Witkacy. Obrazy – rysunki – grafiki + archiwalia” oraz wystawa czasowa „Witkacy inaczej…” są zamknięte z powodów technicznych – konserwatorskich.)

 

W każdy weekend listopada i grudnia 2019 roku będzie można odwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, Młyn Zamkowy oraz Biały Spichlerz płacąc jedynie połowę ceny biletu wstępu.

Dodatkowo w każdą sobotę i niedzielę listopada oraz grudnia, o godz. 13:00, w ramach zakupionego biletu wstępu, odbywać się będą oprowadzania po jednej z wystaw słupskiego muzeum. Z oprowadzania skorzystać może pierwsze 30 osób. Darmowe oprowadzanie nie dotyczy grup zorganizowanych.

W tym czasie także wydawnictwa Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, znajdujące się w sklepikach muzealnych, będą sprzedawane z 10% zniżką.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *