Zatrzymany z narkotykami

Kryminalni ze Słupska zatrzymali  mężczyznę, który ukrywał w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli 20 gramów marihuany i około 10 gramów amfetaminy. Podejrzany 29-latek usłyszał zarzuty. Zastosowano wobec niego dozór policyjny, a także zakaz opuszczania kraju.

Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji II w Słupsku ustalili, że 29-letni mieszkaniec Słupska prawdopodobnie posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. Po przeszukaniu jego miejsca zamieszkania okazało się, że podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Kryminalni znaleźli tam znaczne ilości suszu roślinnego i worek foliowy z białym proszkiem. Dokładne zbadanie i zważenie wykazało, że była to marihuana w ilości 20 gramów i około 10 gramów amfetaminy.

Słupszczanin został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy przedstawili 29-latkowi zarzuty, zastosowany został wobec niego policyjny dozór, a także zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *