Doskonały występ Kasi

Katarzyna Mikołajczyk zawodniczka TS Judo Gryf Słupsk wywalczyła brązowy medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Oleśnicy. Zawody miały rangę zmagań  Pucharu Polski  juniorek młodszych. To ogromny sukces uzdolnionej słupskiej judoczki.

W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z całej Europy oraz reprezentanci Kanady. Judoczka Gryfa walczyła w kategorii +70 kg i bardzo pewnie przeszła w walki eliminacyjne. W pojedynku o brązowy medal pokonała przed czasem zawodniczkę z UKS 10 Bydgoszcz Julię Rosińską. To kolejny udany występ Mikołajczyk i z pewnością w przyszłym roku Katarzyna będzie walczyła o medal na Mistrzostwach Polski. Katarzyna Mikołajczyk jest uczennicą I LO w Słupsku.

Tuż za podium na 5 miejscu uplasowała się Katarzyna Gołojuch  (52 kg). Kasia ma ogromne możliwości i przy pełnym zaangażowaniu jest w stanie pokonać każdą rywalkę.
Gniewko Gawrych ( 60 kg) zakończył swój występ w Pucharze Polski poza strefą medalową, lecz zebrał cenne doświadczenia i kolejnych startach pokaże pełnię swoich umiejętności.

W dniu 27.11.2019 ( ŚRODA) na hali judo przy ul.Madalińskiego 4 odbędzie się I rzut słupskiej Szkolnej Ligi Judo w roku szkolnym 2019/20.
W zawodach mają prawo startować zawodnicy z rocznika 2005-2012.