Pieszy potrącony przez autobus

Słupscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszłow Bydlinie, w którym brał udział pieszy uczestnik ruchu drogowego i kierowca autobusu. W wyniku zderzenia potrącony pieszy w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. 

Fot. KMP Słupsk/http://www.pomorska.policja.gov.pl/

We wtorek około godziny 18.00 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Bydlinie, gdzie autobus miał potrącić pieszego. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Pieszy, 35-letni mężczyzna w stanie ciężkim został odwieziony do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna, idąc w kierunku Słupska, prawdopodobnie wtargnął pod jadący w tym samym kierunku autobus. Kierowcą autobusu był trzeźwy.

 

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, sporządzili oględziny i przesłuchali świadków, aktualnie ustalają szczegóły tego zdarzenia.

 

Funkcjonariusze apelują, aby zachować szczególną ostrożność na drodze, zwłaszcza w warunkach zmniejszonej widoczności. Pamiętajmy, że szybko zapadający zmrok nie może nas rozpraszać, a wręcz przeciwnie powinien motywować nas do zwiększenia swojej uwagi na drodze. Pamiętajmy też o elementach odblaskowych. Ich używanie niejednokrotnie może uratować życie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *