Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku proszą o kontakt osoby, które były świadkiem wypadku drogowego, do którego doszło 19 stycznia br. ok. godz. 23.00 na węźle Łosino-Głobino na obwodnicy Słupska. W zdarzeniu uczestniczyli 20-letni kierujący pojazdem Opel Corsa i 60-latek jadący pojazdem marki VW Tiguan. Niestety mężczyźni zginęli na miejscu, a ich samochody w całości spłonęły.

fot. www.policja.pl

Słupscy policjanci proszą o kontakt osoby, które posiadają informację mogące pomóc w ustaleniu okoliczności  wypadku drogowego, do którego doszło 19 stycznia 2020 r. ok. godz. 23.00 na węźle Łosino-Głobino na obwodnicy Słupska. W wyniku zdarzenia śmierć ponieśli jego uczestnicy, tj. 20-letni kierujący pojazdem marki Opel Corsa i 60-letni kierujący pojazdem marki VW Tiguan.

Świadków, wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w sprawie, a przede wszystkim osoby, które w tamtym czasie przemieszczały się wskazanym odcinkiem obwodnicy i widziały opisywane zdarzenie, prosimy o kontakt z policjantami ze Słupska, telefon: 598480420 lub 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *