Policjada 2020. Turniej klas policyjnych

Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku rywalizowali między sobą w turnieju klas policyjnych Policjada 2020.
sdr

Najpierw uczestnicy Policjady zmagali się w szkolnej auli ZSI w Słupsku – tam uczniowie musieli poradzić sobie z testem wiedzy policyjnej, następnie młodzież zbierała cenne punkty rywalizując w strzelaniu na Strzelnicy Klubu Strzeleckiego „Gryf Słupski”. Turniejowa rywalizacja zakończyła się w hali sportowej w Szkole Policji w Słupsku, gdzie licealiści musieli pokonać policyjny tor przeszkód. Zawody sędziowali: Arkadiusz Herman (sędzia główny) i Krzysztof Straszak (sędzia sekretarz).

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w zawodach, będą reprezentować szkołę w XII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Szkoła Policji w Pile. Zawody w Pile odbędą się w kwietniu br. – weźmie w nich udział 25 najlepszych reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, w których prowadzone są klasy o profilu policyjnym. Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku w latach 2015-2017 trzykrotnie z rzędu zdobyli zaszczytny tytuł „Klasy Policyjnej Roku” w ogólnopolskim turnieju w Pile.

Wyniki Policjady 2020:

Klasyfikacja drużynowa:

1. Klasa 3 PLO – 360 pkt.

2. Klasa 2  PLO – 346, 5 pkt.

3. Klasa 1 C PLO – 327,5 pkt.

4. Klasa 1 A PLO – 296 pkt.

5. Klasa 1 D PLO – 280 pkt.

6. Klasa 1 B PLO – 261,5 pkt.

Klasyfikacja indywidualna:

1. Damian Kopciał (klasa 3 PLO w Słupsku)

2. Krystian Grajczyk (klasa 2 PLO w Słupsku)

3. Arkadiusz Taramas  (klasa 3 PLO w Słupsku)

sdr
cof
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *