Teatr Nowy w czasie epidemii

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku przenosi swoje działania do Internetu. Już od miesiąca komunikujemy się z Państwem niemal wyłącznie online i, o czym świadczy wzmożony ruch na naszych platformach cyfrowych, ta forma przypadła naszym widzom do gustu. W tym tygodniu czekają na Was kolejne atrakcje! O nowościach informuje dyrektor Dominik Nowak.

Spektakl „+1” dostępny online

Już w najbliższą sobotę (25.04.2020 r.) o godzinie 20:00, jak co tydzień, pokażemy Państwu zapis techniczny spektaklu „+1” J. Griszkowca w reżyserii T. Leszczyńskiego. Link będzie aktywny przez 24 godziny a materiał jest dostępny nieodpłatnie. „Nikt nic o mnie nie wie” – to słowa z monodramu wybitnego rosyjskiego dramatopisarza, reżysera i aktora Jewgenijia Griszkowca. Cieszący się niezmierną popularnością w Rosji, jak i poza jej granicami Griszkowiec kolejny raz zadaje widzom elementarne pytania, pytania o sprawy najprostsze i najistotniejsze: czym jest szczęście? Jak je zdobyć? I co najważniejsze: jak go nie stracić? Spektakl otrzymał wyróżnienie 14 Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie w 2016 roku.

https://www.facebook.com/events/537981376908631/

Czytamy z dobrą energią

Jak w każdy poniedziałek i piątek pokażemy naszym najmłodszym widzom nagrania literatury dla dzieci w ramach „Czytań z dobrą energią”. Aktorzy Nowego Teatru w swoich mieszkaniach przygotowują filmiki z czytaniami wierszy i literatury dla najmłodszych. W tym tygodniu wzięliśmy na warsztat książkę Wydawnictwa Debit autorstwa E. Favilli i F. Cavallo „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”. Na monitorach zobaczycie Państwo Monikę Janik (poniedziałek 20 kwietnia) oraz Monikę Bubniak (piątek 24 kwietnia). Partnerem akcji jest firma Engie EC Słupsk.

https://www.facebook.com/NowyTeatr/videos/2592048421115973/

Konkurs fotograficznych inspiracji

Na naszym profilu facebookowym znajdą również Państwo konkurs internetowy na kreatywne przeróbki naszych zdjęć teatralnych. Każdy zainteresowany może stworzyć we własnym mieszkaniu swoją wersję fotografii z naszych spektakli. Na zgłoszenia czekamy do końca tygodnia – wyniki konkursu w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 19:00! Dla najlepszych inspiracji z czasów izolacji czekają teatralne nagrody!

https://www.facebook.com/NowyTeatr

Odwołane spektakle

Z powodu pandemii odwołaliśmy wszystkie spektakle do końca maja 2020 roku. O dalszych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco i w odniesieniu do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Osoby, które zakupiły bilety online otrzymają automatycznie zwrot środków na swoje konto w ciągu 14 dni od daty odwołanego wydarzenia bez jakichkolwiek dodatkowych formalności. Wejściówki zakupione w kasie teatru będzie można zwrócić lub przebukować na inny termin po otwarciu teatru. Za wszelkie niedogodności bardzo Państwa przepraszamy.

http://nowyteatr.pl/2020/04/21/imprezy-do-konca-maja-odwolane/

Pamiętajcie o nas w czasie kwarantanny – czekamy na Państwa w Internecie!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *