350 gram amfy przechwyciła policja

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 36-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania, mundurowi znaleźli ponad 350 gramów amfetaminy. Substancje psychotropowe były ukryte w pufie z odzieżą.

P policjanci z wydziału kryminalnego słupskiej komendy zatrzymali 36-latka, który w mieszkaniu ukrywał narkotyki. Policjanci podejrzewali, że słupszczanin może być związany ze środowiskiem narkotykowym. Operacyjne rozpoznanie funkcjonariuszy doprowadziło ich do ustalenia, że mężczyzna posiada znaczne ilości narkotyków. Jak się finalnie okazało, mężczyzna w pufie z odzieżą ukrył reklamówkę z zawartością substancji psychoaktywnych.

Podejrzany został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszy zarzuty. Znalezione przy nim narkotyki zostały zabezpieczone i przekazane do badań. Ich wyniki pokazały, że była to amfetamina o wadze 356 gramów.

Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *