Pobili mężczyznę sztangą

Zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu usłyszeli wczoraj mężczyźni, którzy w pobili 40-latka. Do zdarzenia miało dojść w miniony piątek w jednym z mieszkań na terenie powiatu słupskiego. Podejrzewani o popełnienie przestępstwa to dwóch 18-latków i 25-latek, zatrzymani w minionym tygodniu przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ustce. 

W minionym tygodniu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustce pozyskali informację o pobiciu, do którego miało dojść w jednym z mieszkań na terenie powiatu słupskiego. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się tą sprawą i szybko ustalili, kto może mieć z nią związek. Dobre rozpoznanie terenu i praca operacyjna doprowadziły policjantów do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Policjanci podejrzewali, że pobicia z użyciem sztangi do ćwiczeń dopuścili się dwaj 18-latkowie i 25-latek z powiatu słupskiego. Powodem zajścia miały być nieporozumienia między znajomymi.

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Usłyszeli zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Sąd zastosował wobec nich dozór policyjny 2 razy w tygodniu, zakaz opuszczania kraju i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym. Grozi im kara do 8 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *