Śmiertelny wypadek na trasie do Ustki

Dwie osoby zginęły, a cztery zostały ranne w wypadku koło Bydlina. W kraksie uczestniczyło auto osobowe, karetka, cysterna i motocykl. 

Fot. KMP SŁUPSK

Dzisiaj ok. godz. 10.00 doszło do wypadku drogowego na trasie Słupsk-Ustka przed miejscowością Bydlino. Na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili jego przebieg. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący osobowym audi jadąc w kierunki Ustki wyprzedzał kilka pojazdów i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka karetką pogotowia. W zdarzeniu uczestniczył też motocykl i cysterna. Policjanci ustalają, jaki był udział tych pojazdów. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby z nie żyją. W tej chwili funkcjonariusze ustalają ich tożsamość. Motocyklista i 3 osoby z karetki pogotowia zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z udziałem technika kryminalistyki sporządzają oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Mundurowi robią także szkic sytuacyjny, zdjęcia, zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków. Zebrany materiał dowodowy posłuży śledczym do pozostałych ustaleń na temat okoliczności wypadku.

Droga jest nadal zablokowana, wyznaczone są objazdy. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *