Tragiczny wypadek w Machowinie

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło  w miejscowości Machowino. W zdarzeniu czołowym uczestniczył pojazd osobowy i ciężarówka. 36-letni kierujący i 44-letni pasażer golfa z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala, w którym po kilku godzinach zmarł pasażer. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności tego zdarzenia i ponownie apelują o zdjęcie nogi z gazu.

Wczoraj ok. godz. 11.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Machowino. Na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili jego przebieg. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 36-latek kierujący pojazdem marki VW Golf jadąc w kierunku miejscowości Rowy, na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i wjechał wprost pod jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Mann kierowany przez 30-latka. Kierowca golfa i 44-letni pasażer tego pojazdu z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala, w którym po kilku godzinach pasażer zmarł.

Policjanci z udziałem technika kryminalistyki sporządzili oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Mundurowi zrobili także szkic sytuacyjny, zdjęcia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy posłuży śledczym do pozostałych ustaleń na temat okoliczności wypadku.

W minionym tygodniu w wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Słupsk-Ustka zginęły 2 osoby. Wczorajszy wypadek był kolejnym tragicznym w skutkach zdarzeniem drogowym. Policjanci ponownie apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Wiele wskazuje na to, że powodem obu wypadków była nadmierna prędkość. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i zwracajmy uwagę na ograniczenia prędkości. Niech nie kieruje nami brawura, a zdrowy rozsądek.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *