Dzień dziecka przed szpitalem

Kilkanaścioro dzieci z oddziału pediatrycznego słupskiego szpitala obejrzało występ taneczny w wykonaniu policjantów, przedstawicieli OTOZ ANIMALS i Active Fitness Słupsk. Sygnały błyskowo dźwiękowe, taniec słonia Popo i pokaz posłuszeństwa psa rasy Nowofunland – to dodatkowe atrakcje, jakie z okien szpitalnych pokoi mogli zobaczyć najmniejsi pacjenci.
Dzisiaj w godz. 11.30 – 12.00 przed słupskim szpitalem odbył się występ taneczny przygotowany dla dzieci z oddziału pediatrycznego. Część artystyczna została przygotowana przez pracowników Active Fitness Słupsk i przedstawicieli OTOZ ANIMALS. Atrakcją przygotowaną przez policjantów był występ słonia Popo i przejazd radiowozu z włączonymi sygnałami błyskowo-świetlnymi. Uśmiech dzieci wywołał też pokaz tresury psa o imieniu Adolf.
Niewątpliwie bohaterem występu w oczach dzieci była policyjna maskotka. Tańczący i skaczący słoń Popo to widok, jaki do tej pory dzieci znały z bajek. Występy policjanta w przebraniu były na tyle zabawne, że dzieci poprosiły o bis. Odpowiedzią Popo było kolejne wyjście z radiowozu i wykonanie tańca w rytm grającej muzyki.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *