Narkotykowa, znaczna wpadka

Kryminalni z Komisariatu I komendy miejskiej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. W workach foliowych ukrywał ponad 300 gramów amfetaminy i 5 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Posiadanie znacznej ilości zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.


Policjanci z Komisariatu I Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 33-latka, który w reklamówce na zakupy ukrywał narkotyki. Policjanci podejrzewali, że słupszczanin może być związany ze środowiskiem narkotykowym. Operacyjne rozpoznanie funkcjonariuszy doprowadziło ich do ustalenia, że mężczyzna może posiadać amfetaminę i marihuanę. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się z chwilą, kiedy podczas legitymowania policjanci znaleźli przy nim 3 woreczki z amfetaminą i woreczek foliowy wypełniony suszem roślinnym.

Podejrzany został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Znalezione przy nim narkotyki zostały zabezpieczone i przekazane do badań. Ich wyniki pokazały, że mężczyzna miał przy sobie 309 gramów amfetaminy i ponad 5 gramów marihuany.

Wobec podejrzanego prokurator zastosował dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *