Słupski szpital nagrał film reklamowy dla pielęgniarek

O stały dopływ młodych kadr medycznych zabiega Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku. Aby przybliżyć swoją działalność absolwentom pielęgniarstwa placówka przygotowała specjalny film zachęcający do pracy w szpitalu.

Film zrealizowany został w formie krótkiego spaceru po słupskim szpitalu. Zobaczyć w nim można niektóre z szpitalnych oddziałów i zapoznać się z ich działalnością. Bohaterką filmu i oprowadzającą po szpitalu jest Natalia, tegoroczna absolwentka kierunku pielęgniarstwo w Akademii Pomorskiej w Słupsku. To pierwsza tegoroczna absolwentka, która zgłosiła się do pracy w słupskim szpitalu. Nowa pracownica słupskiego szpitala rozmawia z doświadczonymi pielęgniarkami pytając dlaczego warto pracować w słupskim szpitalu.

Film trwa 5 minut i można go obejrzeć na stronie internetowej oraz profilu FB Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku:

Film promocyjny dla pielęgniarek Wojewódzkiego Szpitala Specjslistycznego

Słupski szpital nagrał film reklamowy dla pielęgniarek O stały dopływ młodych kadr medycznych zabiega Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku. Aby przybliżyć swoją działalność absolwentom pielęgniarstwa placówka przygotowała specjalny film zachęcający do pracy w szpitalu.Film zrealizowany został w formie krótkiego spaceru po słupskim szpitalu. Zobaczyć w nim można niektóre z szpitalnych oddziałów i zapoznać się z ich działalnością. Bohaterką filmu i oprowadzającą po szpitalu jest Natalia, tegoroczna absolwentka kierunku pielęgniarstwo w Akademii Pomorskiej w Słupsku. To pierwsza tegoroczna absolwentka, która zgłosiła się do pracy w słupskim szpitalu. Nowa pracownica słupskiego szpitala rozmawia z doświadczonymi pielęgniarkami pytając dlaczego warto pracować w słupskim szpitalu. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku to nowoczesna placówka medyczna o ustabilizowanej sytuacji finansowej. Placówka mieści w wybudowanym specjalnie dla swoich potrzeb kompleksie, który został kompletnie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny. W szpitalu działa 31 oddziałów, ponad 20 poradni i 11 pracowni diagnostycznych. Placówka jest szpitalem III stopnia w sieci szpitali. Co do zaoferowania młodym pielęgniarkom słupski szpital? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę kontraktową, atrakcyjne wynagrodzenie, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, bogaty pakiet socjalny, wsparcie ze strony pracodawcy i przełożonych i prace w nowoczesnej placówce. Pielęgniarki zainteresowane praca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku powinny kontaktować się z Naczelną Pielęgniarką Jeanette Tankielun, tel. 880 437 892, e-mail: j.tankielun@szpital.slupsk.pl.

Opublikowany przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im J. Korczaka w Słupsku Środa, 29 lipca 2020

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku to nowoczesna placówka medyczna o ustabilizowanej sytuacji finansowej. Placówka mieści w wybudowanym specjalnie dla swoich potrzeb kompleksie, który został kompletnie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny. W szpitalu działa 31 oddziałów, ponad 20 poradni i 11 pracowni diagnostycznych. Placówka jest szpitalem III stopnia w sieci szpitali.

Co do zaoferowania młodym pielęgniarkom słupski szpital? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę kontraktową, atrakcyjne wynagrodzenie, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, bogaty pakiet socjalny, wsparcie ze strony pracodawcy i przełożonych i prace w nowoczesnej placówce.

Pielęgniarki zainteresowane praca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku powinny kontaktować się z Naczelną Pielęgniarką Jeanette Tankielun, tel. 880 437 892, e-mail: j.tankielun@szpital.slupsk.pl.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *