Wrzesień z Bazarkami Natury

Każdy, kto lubi odkrywać nowe, a przede wszystkim zdrowe, naturalne i ekologiczne smaki wprost od producenta, koniecznie powinien odwiedzić w sobotę 5 oraz 19 września w godzinach od  10:00 do 13:00 Bazarek Natury w Krepie Słupskiej. 

fot. Centrum Kultury Gminy Słupsk

Na Bazarku Natury klienci mogą nabyć świeże warzywa, sery, ryby, naturalne wędliny, wiejskie pieczywo czy przetwory wykonane z naturalnych produktów oraz wiele innych. Wszystkie te, jak i inne produkty odwiedzający Bazarek mogą zakupić u starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość swoich produktów.

Z Bazarku cieszą się kupujący, którzy, oprócz zakupu ekologicznej żywności z pierwszej ręki mogą podyskutować o sposobach uprawy, jakości jedzenia i zdrowym odżywianiu.

Ekologiczna i naturalna żywność, uprawiana i wyhodowana w okolicach Słupska i sprzedawana bezpośrednio przez rolnika – w tych kliku słowach mieści się idea działającego w Krępie Bazarku Natury.

Poznaj zasady, które wprowadziliśmy dla bezpieczeństwa uczestników:

✅ W kolejce do 1 stanowiska prosimy aby nie stały więcej niż 3 osoby – widzisz tyle ludzi, zrób zakupy na innym stanowisku, wrócisz jak kolejka będzie mniejsza.

✅ Konieczne jest noszenie maski oraz zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 – 2 m

✅ Płyny do dezynfekcji oraz jednorazowe rękawiczki będą dostępne przy wejściu od strony parkingu zewnętrznego.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *