Śmiertelny wypadek w Możdżanowie

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj ok. godz. 21.00 na terenie gminy Ustka między Możdżanowem a Krzemienicą. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 24-letnia kobieta. Funkcjonariusze ustalają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia i apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

fot. www.policja.pl

 

Wczoraj ok. godz. 21.00 doszło do wypadku drogowego pomiędzy Możdżanowem a Krzemienicą w gminie Ustka. Na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letnia kierująca pojazdem marki Opel Corsa, jadąc z kierunku Krzemienicy w stronę Możdżanowa, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z udziałem technika kryminalistyki sporządzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Mundurowi zrobili także szkic sytuacyjny, zdjęcia i zabezpieczyli ślady. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy posłuży śledczym do pozostałych ustaleń na temat okoliczności wypadku.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze. Niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego jest poważnym zagrożeniem dla wszystkich uczestników. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą, zwracajmy uwagę na ograniczenia prędkości i pamiętajmy o dostosowaniu jej do panujących warunków na drodze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *