Śmietelny wypadek pod Ustką

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę ok. godz. 18:00 na drodze pomiędzy miejscowościami Starkowo i Zaleskie. W wyniku tego zdarzenia 42-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, a dwóch jadących z nim pasażerów zostało odwiezionych do szpitala. Policjanci ustalają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia i apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Funkcjonariusze słupskiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę ok. godz. 18.00 pomiędzy Starkowem i Zaleskimi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierujący pojazdem marki Peugeot, jadąc w kierunku miejscowości Zaleskie, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierowca poniósł śmierć na miejscu, a dwóch pasażerów tego pojazdu zostało przewiezionych do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. Mundurowi kierowali ruchem, pomagając kierowcom ominąć zablokowaną drogę, a także przesłuchiwali świadków, zrobili szkic sytuacyjny, zdjęcia, oględziny i zabezpieczyli ślady. Zebrany materiał dowodowy posłuży śledczym do pozostałych ustaleń na temat okoliczności wypadku.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *