Rzut Słupskiej Szkolnej Ligi Judo

To dla wielu młodych sportowów pierwsze zawody w zyciu. Jednak emocje są jak na olimpiadzie. Wystartował III Rzut Słupskiej Szkolnej Ligi Judo.

 

W zawodach startowali zawodnicy w dwóch rocznikach 2012 – 2010 i 2009 – 2005 ogółem 51  zawodniczek i zawodników z 22 szkół  słupskich, powiatu słupskiego i Bytowa.  Zawody odbyły się w Słupsku, organizatorem zawodów był TS Judo Gryf Słupsk.  Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy.

 

 

Wyniki dziewcząt:

 

– waga 32kg –

1.Grzywnowicz Hanna SP 5 Bytów – 3pkt

2.Szymańska Anna SP 1 Bytów – 0pkt

 

-waga 46kg –

1.Harbaszonek Hanna SP Pomysk Wielki – 4pkt

2.Pacewicz Anna SP STO Słupsk – 2pkt

3.Szapiel Julia SP 10 Słupsk – 0pkt

 

– waga 58kg –

1.Urbaniak Weronika SP 1 Słupsk – 4pkt

2.Miszkurka Natalia SP Kończewo – 2pkt

3.Martyna Zuzanna – SP Kobylnica – 0pkt

 

– waga 70kg –

1.Szycko Oliwia – SP 4 Słupsk – 2pkt

 

– waga +70kg –

1.Znamirowska Katarzyna ZSE Słupsk– 2pkt

 

Wyniki chłopców:

 

– waga 24kg –

1.Paczkowski Szymon SP 5 Bytów – 5pkt

2.Raca Jan SP Tuchomie – 3pkt

3.Milewski Michał SP 4 Słupsk – 2pkt

4.Kwapis Borys SP Siemianice – 0pkt

 

– waga 27kg –

1.Tsyhanov Milan SP 2 Bytów – 4pkt

2.Chrapek Gabriel SP Kobylnica – 2pkt

3.Golik Antek SP 4 Słupsk – 0pkt

 

 

– waga 32kg –

1.Monczak Cyprian SP 11 Słupsk – 6pkt

2.Kreft Nikodem SP2 Bytów – 4pkt

3.Wika-Czarnowski Piotr – SP Sulęczyno – 3pkt

4.Heimrath Artur SP 7 Słupsk – 2pkt

5.Urbaniak Kacper SP1 Słupsk – 0pkt

 

– waga 33kg –

1.Jędrzejczak Kamil – SP 4 Słupsk – 3pkt

2.Kurek Michał SP 3 Słupsk 0pkt

 

– waga 34kg –

1.Olejniczak Hubert SP 6 Słupsk – 3pkt

3.Treder-Żygowsi SP 2 Bytów – 0pkt

 

– waga 35kg –

1.Pacewicz Kuba SP STO Słupsk  –5pkt

2.Marciniak Szymon SP 8 Słupsk – 3pkt

3.Sabina Witold SP 2 Bytów – 2pkt

4.Cyrganowicz Dawid SP 2 Słupsk – 1pkt

 

– waga 40kg –

1.Polzenius Igor SP2 Bytów – 3pkt

2.Rawski Aleksander SP 7 Słupsk – 0pkt

 

– waga 41kg –

1.Martyna Jakub SP Kobylnica – 3pkt

2.Kirko Mikołaj SP Kończewo – 0pkt

 

– waga 42kg –

1.Sośniak Tymon SP 5 Słupsk – 3pkt

2.Przyborek Aleksander SP Kończewo – 0pkt

 

– waga 48kg –

1.Witek-Hryndio Ignacy SP 1 Bytów – 3pkt

2.Śledź Klaudiusz SP 10 Słupsk – 0pkt

 

– waga 50kg –

1.Sobczyk Karol SP 4 Słupsk – 5pkt

2.Żuk Antek SP 10 Słupsk – 3pkt

3.Jerszyński Maciek SP 8 Słupsk – 2pkt

4.Harbaczonek Bartek SP Pomysk Wielki – 0pkt

 

– waga 55kg –

1.Szrajda Miłosz SP Katolickie Słupsk- 3pkt

2.Klimek Natan SP Katolickie Słupsk  – 0pkt

 

– waga 60kg –

1.Jakubiniec Adrian SP 2 Słupsk – 3pkt

2.Bielawa Łukasz SP 8 Słupsk – 0pkt

 

– waga 66kg –

1.Heimrath Andrzej ZSE Słupsk – 3pkt

2.Zaborowski Artur SP Kobylnica – 0pkt

 

– waga 73kg –

1.Jackiewicz Aleksander  ZST Bytów – 3pkt

2.Labuda Natan SP 1 Słupsk – 0pkt

 

– waga +90kg –

1.Żuk Hubert – 2pkt

 

 

Drużynowo : ( punktacja wspólna  dla dziewcząt i chłopców ).

 

I miejsce         SP 2 Bytów – 13pkt

II                     SP 4 Słupsk – 12pkt

III                   SP 5 Bytów – 8pkt

IV                   SP STO Słupsk – 7pkt

V                     SP 11 Słupsk – 6pkt

VI                   SP 8 Słupsk- 5pkt

SP Kobylnica – 5pkt

VII                  SP Pomysk Wielki – 4pkt

SP 1 Słupsk – 4pkt

SP 2 Słupsk – 4pkt

VIII                SP 1 Bytów – 3pkt

                        SP Tuchomie – 3pkt

SP Sulęczyno – 3pkt

SP 6 Słupsk – 3pkt

SP 5 Słupsk – 3pkt

SP 10 Słupsk – 3 pkt

SP Katolickie Słupsk – 3pkt

ZST Bytów – 3pkt

ZSE Słupsk – 3pkt

IX                   SP Kończewo – 2pkt

SP Siemianice – 2pkt

X                     SP 7 Słupsk – 0pkt

 

Drużynowo po trzech Rzutach Słupskiej Szkolnej Ligi Judo ( punktacja wspólna  dla dziewcząt i chłopców ).

 

I miejsce         SP 2 Bytów – 47,5pkt

II                     SP Kobylnica – 31pkt

III                   SP STO Słupsk – 27pkt

IV                   SP 4 Słupsk – 26pkt

SP Kończewo – 26pkt

V                     SP 10 Słupsk – 22,5pkt

VI                   SP 5 Słupsk – 21pkt

VII                  SP Siemianice – 19pkt

VIII                SP Smołdzino – 17pkt

IX                   SP 2 Słupsk – 16pkt

SP 5 Bytów – 16pkt

X                     SP Pomysk Wielki – 15pkt

XI                   SP Katolickie Słupsk – 12pkt

SP 8 Słupsk- 12pkt

XII                  SP 6 Słupsk – 11pkt

SP 7 Słupsk – 11pkt

SP Jezierzyce – 11pkt

XIII                ZSE Słupsk – 10pkt

XIV                SP Tuchomie – 8pkt

ZST Bytów – 8pkt

SP 1 Słupsk – 8pkt

XV                  SP 11 Słupsk – 6pkt

SP Wrzeście – 6pkt

XVI                SP 3 Słupsk – 4pkt

LO Bytów – 4pkt

XVII               SP 1 Bytów – 3pkt

                        SP Sulęczyno – 3pkt

XVIII             SP Łupawa – 2pkt

                        SP 9 Słupsk – 2pkt

SP Trzebielino – 2pkt

XIX                SP Redzikowo – 0pk

Opracowała :

Irena Waszkinel

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *