Bracia wpadli z narkotykami

Kryminalni z Ustki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w mieszkaniu ukrywali narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 40 gramów amfetaminy i ponad 50 gramów marihuany. 29-letni mężczyzna i jego starszy brat usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z usteckiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w mieszkaniu ukrywali znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze podejrzewali, że 29-latek i jego 38-letni brat mają związek ze środowiskiem narkotykowym. Wcześniej realizowana praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania środków odurzających i substancji psychoaktywnych. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy ukrywanej pod wanną i ponad 50 marihuany ukrytej w słoiku w pokoju.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Śledczy przedstawili im zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec nich zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Wkrótce odpowiedzą za przestępstwo, które zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *