Dowiedz się jak możesz pomóc szpitalowi

W tym trudnym czasie liczy się każde dobre serce. Mając świadomość olbrzymich wyzwań stawianych przed personelem medycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. w związku z koniecznością zapewnienia opieki  również osobom zakażonym koronawirusem SARS-COV-2, gorąco zachęcamy do włączenia się w zbiórkę środków ochrony osobistej oraz sprzętu medycznego dedykowanego przeciwdziałaniu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

W sprawach związanych z ustaleniem szczegółów przekazania darowizn rzeczowych prosimy kontaktować się z Działem Rozwoju, Promocji i Marketingu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.. e-mail: m.prusak@szpital.slupsk.pl, tel. 59 8460 611.

Dodatkowo w związku z działaniami przeciw COVID-19 Szpital posiada konto bankowe, na które można przekazywać środki na walkę z epidemią.

NR KONTA: 28150016921216900171790000

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

ul. Hubalczyków 1 76-200 Słupsk

Za wszystkie dowody wsparcia jakie od Państwa otrzymujemy jesteśmy wdzięczni! Dzięki Państwu łatwiej nam będzie zadbać o bezpieczeństwo pacjentów oraz naszego personelu. W tym trudnym czasie liczy się każde dobre serce.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *