Porysował samochód i uciekł

Słupscy policjanci pracowali przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj ok. godz. 19.00 przed sklepem w Słupsku. Jak się okazało, kierujący fiatem uderzył w nieprawidłowo zaparkowanego opla i odjechał z miejsca. Za spowodowanie kolizji odpowie sprawca, a za niestosowanie się do znaku „zakaz zatrzymywania się” odpowiedzialność poniosła już właścicielka opla.

Wczoraj ok. godz. 19.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że przed jednym ze sklepów w Słupsku doszło do uszkodzenia pojazdu. Na miejscu okazało się, że sprawca uderzył w nieprawidłowo zaparkowanego opla i odjechał z miejsca.

Policjanci ustalili markę, numery rejestracyjne i właściciela pojazdu, którym kierował sprawca kolizji.  Okazało się, też, że wykroczenie popełnił nie tylko kierujący fiatem, ale i zgłaszająca, która nie zastosowała się do znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się).

Zgodnie z taryfikatorem kobieta otrzymała mandat karny w wysokości 100 zł i 1 punkt karny. Odpowiedzialności nie uniknie też sprawca zdarzenia. Grozi mu mandat karny w wysokości do 500 zł.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *