Złodziej recydywista wpadł na perfumach

Słupscy policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież sklepową. Sprawca w jednej z galerii na terenie Słupska ukradł perfumy warte ponad 500 złotych. Okazało się, że 46-latek w ubiegłym miesiącu opuścił zakład karny, w którym odbywał karę 3 lat więzienia. Wczoraj usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

W minioną środę słupscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży perfum, do której miało dojść na terenie jednej z drogerii. Ujętym przez pracowników sklepu okazał się 46-latek, który w styczniu br. opuścił zakład karny, w którym za przestępstwo umyślne przeciwko mieniu odbywał karę 3 lat więzienia. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Wczoraj mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży. Teraz losem 46-latka zajmie się sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat więzienia. W związku z tym, że przestępstwo zostało popełnione jednak w warunkach recydywy, 46-latkowi grozi kara do 7,5 roku więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *