Słupscy policjanci szukają włamywacza

Komisariat Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło 22 marca 2021 roku w jednym ze słupskich sklepów, gdzie sprawca po uszkodzeniu drzwi ukradł sprzęt elektroniczny.

Policjanci z Komisariatu II przy ul. Reymonta w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie  kradzieży z włamaniem z dnia 22 marca 2021 r. w godz. 4.20-4.50. Ustalenia mundurowych wskazują na to, że sprawca uszkodził drzwi sklepowe, wszedł do środka i ukradł 7 telefonów komórkowych i 4 głośniki o łącznej wartości ponad 6 tys.zł.

Z ustaleń policjantów wynika, że przestępstwa dopuścił się mężczyzna ubrany w czarną kurtkę, czarną czapkę, czarne spodnie dresowe z dużym białym napisem na lewej nogawce, szare rękawiczki i charakterystyczne biało-niebieskie adidasy z czerwonymi sznurówkami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego 47 742 05 25, funkcjonariuszy KP II: 47 742 04 20 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *