Trzy osoby ranne w wypadkach w Słupsku

Słupscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do których doszło wczoraj w godzinach rannych. Jak wstępnie ustalili, przyczynami zdarzeń było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu i nieustąpienie pierwszeństwa pieszej znajdującej się na pasach. 3 osoby zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność.

Słupscy policjanci pracowali wczoraj przy dwóch wypadkach drogowych, które kolejno zdarzyły się w Ustce i w Słupsku. Okazało się, że w każdym ze zdarzeń uczestnicy odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Wszystkie osoby biorące udział w wypadkach były trzeźwe.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce ok. godz. 10.25 w Ustce. Jak wstępnie ustalili policjanci, powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzyły się 4 pojazdy. Dwie osoby z obrażeniami zostały odwiezione do szpitala.

Ok. godz. 10.45 na ul. Leszczyńskiego w Słupsku doszło do potrącenia kobiety. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-letni kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa 82-latce korzystającej z przejścia dla pieszych.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do obowiązujących przepisów i o szczególną ostrożność w rejonie przejść dla pieszych, przejazdów rowerowych i podczas włączania się do ruchu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *