Zapisy do nowej przychodni POZ w Słupsku

Od jutra rozpoczyna działalność nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Słupsku. Przychodnia mieści się przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku przy ul. Hubalczyków 1.

Od 1 września do nowej przychodni POZ będą mogli zgłaszać się pacjenci, w celu dokonania wyboru lekarza, u którego chcą się leczyć. Zapisy pacjentów przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 17.30. Pacjenci chcący dokonać wyboru lekarza proszeni są o zabranie ze sobą dowodów osobistych.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 59 8460 786.

Nowa przychodnia POZ powstała w wyremontowanym niedawno budynku „I” położonym w kompleksie szpitalnym przy ul. Hubalczyków 1. Takie położenie gwarantuje bezpieczeństwo pracy, parking w sąsiedztwie, łatwy dostęp do obiektu, a jednocześnie bliskość poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych. W przychodni przyjmować będzie dwoje lekarzy i pielęgniarka.

W budynku przychodni, w którym obecnie prowadzone są szczepienia przeciwko COVID-19, jest siedem gabinetów konsultacyjnych i jeden gabinet zabiegowy, rejestracja, poczekalnia, zaplecze dla personelu i węzły sanitarne, w tym dla osób niepełnosprawnych.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *