Uprawa konopii indjskich w Główczycach

Zarzuty uprawy i wytwarzania narkotyków usłyszeli 23 i 25-latek, zatrzymani w minioną sobotę przez główczyckich policjantów. 25-latek marihuanę ukrywał też w domu, w związku z czym usłyszał dodatkowy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec mężczyzn zastosowano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Wkrótce odpowiedzą za przestępstwa. Grozi im kara do 8 i 10 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna kryminalnych z Komisariatu Policji w Główczycach doprowadziła do likwidacji plantacji marihuany. Funkcjonariusze ustalili miejsce uprawy konopii indyjskich i personalia osób mających związek z tą sprawą. Niedługo potem 23-latek i 25-latek byli w rękach policjantów.

Plantacja ukryta w lesie liczyła 14 krzewów. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 25-latka policjanci znaleźli jeszcze jeden krzew i 3 woreczki foliowe z marihuaną. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 15 krzewów i ponad 64 gramy suszu roślinnego.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Obaj usłyszeli zarzuty uprawy i wytwarzania marihuany, a 25-latek dodatkowo zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec mężczyzn zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju. Wkrótce odpowiedzą za przestępstwa. Grozi im do 8 i 10 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *