Kolejny napad z telefonem w tle

To już drugi w ostatnich dniach napad na nieletnią osobę w celu zabranie telefonu komórkowego w Słupsku. Tym razem 36-latek rzucił się na 15-latke rozmawiającą przez telefon.

W minioną środę policjanci słupskiej drogówki w trakcie dojazdu na zdarzenie drogowe zatrzymali się na sygnał kobiety, która wyraźnie chciała im coś powiedzieć. Rozmówczyni poinformowała, że jej córka przed momentem padła ofiarą przestępstwa i podała miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast pojechali tam i zatrzymali sprawcę.

Jak ustalili mundurowi, 36-latek wyrwał telefon z ręki nastolatki i podjął ucieczkę. Pokrzywdzona dogoniła go i próbowała odebrać swoją komórkę. Finalnie odzyskała telefon, ale w trakcie szarpaniny, w celu utrzymania się przy kradzionej rzeczy, mężczyzna uderzył ją w brzuch. 15-latka uciekła sprawcy, ukryła się w pobliskim sklepie i roztrzęsiona zadzwoniła do mamy.

Natychmiastowa reakcja matki i sprawne działanie policjantów doprowadziły do szybkiego zatrzymania mężczyzny. 36-latek wczoraj usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży rozbójniczej. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kilka dni wcześniej 30-latek napadł na 10-latkę. Mężczyzna zabrał telefon. https://www.zblizenia.pl/2021/10/napadl-na-dziecko-i-ukradl-telefon/?fbclid=IwAR3LlVxmkQ7en60QATQj_gy0ZY_dC0JnwhBdQm1zbw3EqItqAICf9qXxs-Y

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *