Policja podsumowała święta

185 kontroli pojazdów, 1 wypadek drogowy, 10 kolizji, 8 przekroczeń prędkości w tym 1 o ponad 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym, 2 nietrzeźwych kierujących, 1 z zakazem prowadzenia pojazdów-tak przedstawiają się wyniki pracy słupskich policjantów, którzy dbali o bezpieczeństwo na drodze w okresie świątecznym.

W okresie świątecznym policjanci słupskiej drogówki prowadzili wzmożone działania na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Liczne kontrole pojazdów, pomiary prędkości, sprawdzenie trzeźwości i obsługa zdarzeń drogowych – to część zadań realizowanych przez policjantów. Analizując dane z ostatnich dni, można pokusić się o stwierdzenie, że było raczej bezpiecznie.
185 kontroli pojazdów, 1 wypadek drogowy, 10 kolizji, 8 przekroczeń prędkości w tym 1 o ponad 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym, 2 nietrzeźwych kierujących, 1 z zakazem prowadzenia pojazdów-tak przedstawiają się wyniki pracy słupskich policjantów.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 6.00 w Sycewicach. Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-leni kierujący passatem jadąc w kierunku Koszalina, z uwagi na pojawienie się na drodze sarny, zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w drzewo. Mężczyzna był trzeźwy. W wyniku zdarzenia pasażerowie doznali obrażeń.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *