Ferie z Ustce

To będą ciekawe ferie w mieście. Usteckie placówki przygotowały pełną gamę zajęć dla dzieci w okresie zimowej laby. Na zajęcia trzeba jednak zapisać się wcześniej z uwagi na pandemię. Warto jest więc pospieszyć się.

Ferie w województwie pomorskim rozpoczną się 14 lutego. Znaczna część najmłodszych z uwagi na trwającą cały czas pandemię zostanie w domach. Z myślą o nich usteckie placówki takie jak Dom Kultury, Biblioteka Miejska, czy też Ośrodek Sportu i Rozwoju oraz Centrum Aktywności Twórczej przygotowały szereg ciekawych zajęć. Będą między innymi zmagania sportowe i warsztaty artystyczne.

– Niektóre są to zajęcia bardziej aktywne. Inne skupione na pracy artystycznej. Ale są też takie na których będzie można zdobyć nowe umiejętności. Wszystkie informacje znajdą państwo na stronie miasta – mówi ELiza Mordal z Urzędu Miasta w Ustce.

Z ofertą feryjną warto jest zapoznać się wcześniej. Przede wszystkim dlatego, że znaczna część proponowanych przez usteckie placówki wymaga wcześniejszego zapisania i może mieć ograniczoną liczbę miejsc. Związane jest to z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi związanymi z pandemią koronawirusa.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *