Wieźli amfetaminę autem i wpadli

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 25-letni kierujący Seatem, który schował w portfelu woreczek z amfetaminą, a 41-letni pasażer tego pojazd, który w kieszeni przewoził ponad 200 gramów amfetaminy, odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali do kontroli Seata. Podczas rozmowy z kierowcą i pasażerem pojazdu mundurowi zwrócili uwagę na ich nerwowe zachowanie. Po dokładnym przeszukaniu mężczyzn policjanci ujawnili w kieszeni 41-latka worek z zawartością białego proszku, a w portfelu 25-latka woreczek z porcją tego samego narkotyku. Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone, a mężczyzn zatrzymano i przewieziono do komendy. Po dokładnym zważeniu znalezionych substancji okazało się, że jest to ponad 200 gramów amfetaminy, która posłuży teraz jako dowód w sprawie.

41-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności, a 25-latek zarzut posiadania środków odurzających zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *